Bass jbl 1200watt ts pionerr 4000wat crunch

Shitet nga: 049349309 20 Tet 15:39 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
8cop Ts pioneer 4000 wat 180 ero jbl bass 120 ero crunch 120 ero boj ndrrim me fellne per golf 5 6 pasat tauran benz audi ose bmw 16 e perpjet mvaret prej marrveshjes ose modelit flm viber 0037744255253
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim