Kicker jbl bej ndrrim me fellne pe..

Shitet nga: 049349309 13 Maj 09:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Radio/Stereo sistem dhe tjera
toxik 80€ jbl bass 1200 watt 120 ero zmadhus crunch 1000 watt 120 ero
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim