Printer Xerox Docucolor 2240 urgjent

Shitet nga: 10 Krr 14:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

333 EUR   420 EUR

Komuna: Therandë
Shitet printeri Xerox docucolor 2240 ne gjendje shum te mire teknike,

Per shtyp te :
Vizitkartave,
Postera,
Flyera,
Kalendar te formati A3
shtyp te letres deri 300 gr.
si dhe per shum sherbme tjera te reklamave

etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim