Ndegjuse-kufje

Shitet nga: Kufje 18 Jan 19:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

20 EUR

Komuna: Therandë
Shesim kufje me magnet te reja fabrikisht vetem 20
Do te thot keta qe i shesin qe thojn pi shes lir , me arsyetime te rrejshme jo fjala e fundit e teknologjis pastaj vetem nje par veq dy par me kan mbet gjoja se lir 30-40 euro . Ne keto fabrikisht qe te gjith I kan te njejta me dy bateria I shesim vetem 20 euro .
Ndersa do special qe I kemi punu vet me integralla dhe pjes gjermane I shesim vetem 35 euro dhe japim garancion.
Dmth kto 35 euro krejt pjest i kan te ndrrune te qitne pjes me garancion.
Ju vendosni per ate me dy bateria kineze me 20 euro apo ate me garancion 35 euro
kto 35 euro i kan edhe shum sene tjera qe pershtatet si magnetat per vesh ma te vogjel magneti special per mi nxerr etj shiqo ne foto lexo

kufije
kufje
blututh
kufje me magnet
blututh me magnet
ndegjojse
ndegjojse me magnet
kufje per provim
ndegjojse per provim
Kufje kufje per provime
mini ndegjojse
mini kufje
ndegjuse
kufje per kopjim
ndegjojse per kopjim
ndegjuse per kopjim
per me kopju
ajfon
iphone
samsung
telefon
provim
golf
mercedes
test
cd
numer
ipko
vala
049769183Tags: iphone samsung sony playstation ps3 ps4 htc compac hp llaptop pc acer dell s6 s6 edge s7 s3 s4 mini skuter TAGS:
aster astra golf 2 3 4 5 mercedes 190 220 140 160 170 vektra vekter vectra lupo polo fiat punto bmw passat corsa kors limuzin karavan bmw 316 318 320 323 325 520 525 bmw 525 mercedes bmw 530 535 bmw 730 735 740 750 golf 1 2 3 4 5 bmw x5 fiat tipo fiat punto caddy vw caddy opel combo opel corsa Lupo Polo Passat 1 2 3 4 5 4 motion golf 4 tdi Mercedes Cdi e220 e250 e270 e300 e320 ML plin/benzin mercedes plin c220 c240 c270 c300 Mercedes coupe cabriolet bmw 320 disel bmw 525 mercedes 190 200 230 240 250 300 260 350 mercedes 250 bmw 520 bmw 5 7 3 gti tdi passat karavan omega ford escort mercedes plin ML CDI DTI SFI E KIA sdi tdi caddy combo vw caddy polo 1.4 seat ibiza hummer toyota peugeot 206 406 408 alfa alfa rome bmw 524 bmw 520
Galaxy Note ll s3 s2 Htc wildfire xl desire windows android apple mac book nokia motorola sonyericsson 8MP 16GB 8GB 32GB 64GB 4 4S 3g 3gs 5 full unlock rruga Rr. 4.0.1 N9 x5 x6 bmw audi vw golf ford mercedes merzedes fiat punto tipo sony ndertim banim ashensor restoran karrika tavolina afarizem biznes business gjermania austria usa amerika spanja italia franca vushtrri prishtine vendbanime afer shkolla shkolles inventar textil moda stili prishtina lokacioni i pershtatshem KADET, BMW X3, BMW X5, BMW X6, BLACK BER
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim