LG TV FULL HD 42"106 cm nga Zvicra

Shitet nga: Jetmir 09 Nën 15:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Prodhimet : Televizorë dhe Projektorë
Shes nje LG-Televizor nga Zvicra shum pak i perdorun.

Te dhenat:

Qmimi ne blerje 1299 Fr

FULL HD
42" Diagonlja prej 106 cm
HDMI
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim