cran camera me qera per xhirime

Shitet nga: Arjanit 31 Maj 21:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Video dhe DVD
Jap me qera cran camera ( pro aim ultimate ) 7 metra se bashku me kamera sony mc2500 fullHD dhe kranist per xhirimi te dasmave, videoklipeve, reklamave etj.

Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim