Sony hvr-z7

Shitet nga: 04 Jan 12:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Prodhimet : Video kamera
shes kamern sony hvr- z7 me mbushes original per dy bateria dy bateria mrc1 dhe 5 cf kartela 16 gb kamera xhiron ne kaseta dhe kartele (qipē) nē tē njejten kohe o
Viber 0037744184182
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim