Alarm kunder Vjedhjes Kamera te Siguris

Shitet nga: Florim Kallaba 03 Dhj 21:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Shërbimet : Video mbikqyrës dhe alarm
City Alarm Produkte Profesionale te Siguriseme shume lidhje me Punen tone ne Facebook: cityalarm kosove

Posedojme;

KAMERA VËZHGIMI _IP dhe Analog nga vendi dhe nga distanca permes Internetit.

ALARME KUNDËR VJEDHJES _Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

ALARM KUNDËR ZJARRIT_Pa Kabell dhe me Kabell, qe ju lajmeron ne Tel/Mobil kudo qe jeni.

INTERFON DHE VIDEOFON_Per nje Familje dhe me shume.

KONTROLL NË QASJE/Time Attendance_Per Biznes dhe Privat.

ZERIM PROFESIONAL__ per Hotele, Restaurant, Shtepi etj. ne pllafon dhe ne Mure.

INVENTOR 12V per KAMERA, Wireless/Modem, Anten Interneti etj.

Bejme shitjen kudo ne Kosove dhe Shqiperi,


Produktet 12-24 Muaj Garancion,


Florim Kallaba
Pronar
_________________________________
City Alarm
Produkte elektronike te Sigurise

Rruga, Qazim Berisha 16 Prizren

Mob.: 044 135 698


Viber:+377 44 135 698

Facebook: cityalarm kosove

web: www.cityalarm.net
email: info@cityalarm.net
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim