16 inch golf 2 ford audi

Shitet nga: 049349309 Dje 09:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

180 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per vw golf 2 3 audi 8vrima fellnet e reja me.goma.205.45.16 280 ero.pa goma 180 ero chrome
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim