16inch E class me goma 205.55.16

Shitet nga: 049349309 20 Tet 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per benz 16 E class me goma m+s 205.55.16 VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim