285.45.19 x5 2cop ms 500km tperdorne

Shitet nga: besnik Sot 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR   320 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
285.45.19 per x5 vetem 500km tperdorne 150 ero copa te firmes nokian made in finland
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim