295.40.20 m+s

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

70 EUR   280 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Goma te dimrit 295.40.20 nga ch
VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim