4 Goma 165/70 14 M+S Nga gjermania

Shitet nga: bes 08 Qer 21:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
shiten 4 copa goma t dimrit 165 /70 /14 t reja jan dhe jan t buta . 30 euro copa 120 te katertat nr per kontakt 049305775
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim