8 vrima vw audi AKSION

Shitet nga: 049349309 20 Krr 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 8 vrima vw pezho audi 17 inch 320
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim