8 vrima vw pezho audi

Shitet nga: 049349309 24 Pri 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne me 8 vrima vw pezho audi 17 inch
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim