Amortizer per golf 2. 3

Shitet nga: 049349309 Dje 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten amortizert ne gjendje te rregullt 2 te part edhe 4 mrapa
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim