Bandash golf 3gti golf 4 15x9.5j

Shitet nga: 049349309 Sot 09:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

370 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per golf 2 . 3 .4 5 vrima 9.5jx15 pa goma 370
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim