Bandash golf 3gti golf 4 15x9j

Shitet nga: 049349309 20 Krr 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash per golf 2 . 3 .4 5 vrima 9jx15 pa goma 400€ me goma 195.50.15 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim