Bandash hekur rrotkapne vw audi benz

Shitet nga: besnik Sot 08:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bandash hekur per golf 4 15 dhe 16 per benz 15 dhe 16 per golf 5 6 pasat touran audi 15 rrotkapne vw audi golf 16 pasat c
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim