Bbs 6.5jx15 rm 550 ero AKSION

Shitet nga: 049349309 25 Krr 09:35 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bbs qmimi 800€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim