Bbs 6.5jx15 rm

Shitet nga: 049349309 Sot 09:31 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bbs qmimi 800€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim