Bbs mahle bmw viti 70-80 seria5

Shitet nga: Dje 10:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
8jx15 me 7jx15 bbs
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim