Bbs rm 15 4 vrima golf 2 bmw

Shitet nga: 049349309 Dje 13:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Bbs rm 10jx15 me goma 205.45.15 golf 2 .3 bmw etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim