Borbet 9jx16 4x108 audi pezho etj.

Shitet nga: 049349309 17 Tet 09:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi pezho 4x108 9jx16 borbet
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim