Fellga

Shitet nga: Argjend 07 Jan 16:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

100 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Shiten fellga nr 16 bajn per ford dhe pikap cady mundeni me kontaktu edhe permes viberit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim