Fellne 16inch c class AKSION

Shitet nga: besnik Dje 09:11 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

179 EUR   200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
16 inch c class e class
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim