Fellne 16inch c class

Shitet nga: besnik Sot 09:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
16 inch c class e class
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim