Fellne 17inch vw pasat golf 5 6 7 taoran

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17inch bbs per taoran pasat golf 5 6 7 etj origjinale VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim