Fellne 19inch ML

Shitet nga: 049349309 Dje 09:10 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

400 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 19inch ML Vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim