Fellne golf 2sh 3sh 4x100 15inch

Shitet nga: 049349309 Dje 08:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

140 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 15 inch golf 2sh 3sh enzo italiane
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim