Fellne golf 4 nr 16 AKSION

Shitet nga: besnik 20 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR   280 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr 16 golf 4 7jx16 5x100 golf 4 a3 bora bettle jqn te pastra te mirmbajtne
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim