Fellne golf 4 nr 16

Shitet nga: besnik 23 Shk 10:04 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Nr 16 golf 4 me goma tveres
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim