Fellne golf 4sh 16

Shitet nga: 049349309 15 Jan 11:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

170 EUR   550 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
16inch
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim