Fellne me goma 225.35.19 golf 4 etj

Shitet nga: 049349309 Dje 08:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

800 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan 5x100 dhe 5x113 me 10 vrima per golf 4 dhe tjerav vetura 5x113 me goma te veres 225.35.19
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim