Fellne nr 16 bmw 3 5 me 5 vrima

Shitet nga: 049349309 Sot 09:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

300 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per bmw 3 5 nr 16 jan shum te pastra dhe te drejta me garancion 8jx16 viber 0037744255253 049349309 qmimi 300 pa goma i diskutushem flm
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim