Fellne nr 16 opel

Shitet nga: 049349309 Dje 08:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel nr 16 origjinale gomat nuk i kan tmira
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim