Fellne nr 16 opel AKSION

Shitet nga: 049349309 Sot 08:40 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

190 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per opel nr 16 origjinale gomat nuk i kan tmira 230€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim