Fellne per audi 16inch

Shitet nga: Dje 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

220 EUR   250 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne audi 16inch made in germany jan si treja pa as ni gerrvishje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim