Fellne per audi model i ri 16inch AKSION

Shitet nga: 049349309 Dje 09:12 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per audi 16inch model i ri me goma dy te reja 225.55.16 dy cop tperdorne tmira pa goma 350€ me goma 430€ bejm edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim