Fellne per benz 17 inch

Shitet nga: 049349309 Sot 09:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

160 EUR   180 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per benz origjinale 17inch pa goma
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim