Fellne per benz ML 17inch me goma tveres 255.60.17

Shitet nga: 049349309 24 Pri 09:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

450 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per mercedes nr 17 me goma tveres 255.60.17 bejm edhe ndrim te pastra jan shum nuk jan te grrithta made in italy
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim