Fellne per benz vw 5x112

Shitet nga: 049349309 20 Krr 09:17 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per benz vw 17 pa goma 250 me goma 350 ose edhe per ml 255.60.17 jan gomat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim