Fellne per bmw 18 ose per x5 AKSION

Shitet nga: 049349309 Sot 09:15 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

460 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellnet jan per x5 po bajn edhe per bmw limuzin jan nr 18 origjinal x5 viber 0037744255253 550€
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim