Fellne per bmw x5 19inch

Shitet nga: 17 Nën 09:54 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne x5 19inch 2tngushta 2tgjona si treja vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim