Fellne per golf 2.3 pasat opel etj

Shitet nga: 049349309 Dje 09:05 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

130 EUR   330 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 15 me 4 vrima
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim