Fellne per golf 5.6 pasat gamaparts

Shitet nga: 049349309 21 Nën 11:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

150 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
fellne per golf vw golf 5.6 pasat tauran 16 inch pa goma 170€ kem goma perdorne te reja ms
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim