Fellne per vw gilf 5 6 passat tauran 16inch

Shitet nga: 049349309 20 Tet 15:07 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

260 EUR   350 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 16
VREJTJE NR ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim