Fellne per vw golf 4 bora audi a3 nr 7.5j17 5x100

Shpallja e kompanisë. Shitet nga: 049349309 17 Tet 09:03 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

270 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne per golf 4 7.5jx 17inch pa goma 270 ero
Vrejtje nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim