Fellne per vw golf audi benz 5x112 7.5jx17

Shitet nga: 049349309 Sot 09:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

330 EUR

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne nr 17
VREJTJE nr ipkos nuk esht funksional
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim