Fellne per vw pasat golf 5 6 17 coll

Shitet nga: 049349309 01 Jan 00:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Therandë
Pajisje : Goma dhe Bandazhe
Fellne 17 bbs
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim